Dnes je úterý 16. 10., svátek má Havel, zítra Hedvika

AKTUALITY:

Trnava letos opět "medailová"!

Okresní přebor škol v přespolním běhu 27.září 2017 opět provázelo krásné podzimní počasí v krásném prostředí Trnavy. Sešli se zde běžci 17 škol okresu Zlín. Naše sestava byla značně oslabena o účastníky zájezdu na hrdý Albion, i tak Halenkovice zanechaly na tradiční náročné trati nesmazatelnou stopu. Mladší žákyně - Kateřiny - se umístily ve třetí desítce výsledkové listiny, v kategorii mladších hochů Jaromír byl 19. a Štěpán obsadil krásné 9.místo. Oba kluci jsou velkým příslibem do dalších ročníků. Starší žákyně Lucka byla 27. i Vendula se 14.místem mohou být určitě spokojené. V prestižní a nabité kategorii starších chlapců nás reprezentoval pouze František. Skvěle odvedená práce, vyzrálý výkon, perfektní taktika. Tak lze charakterizovat skvělé 2.místo a zisk stříbrné medaile.
Naše sestava: Kateřina Mrázková, Kateřina Mitáčková, Jaromír Trvaj, Štěpán Palla, Vendula Horková, Lucie Sobková a František Palla. Poděkování patří všem za výbornou reperezentaci školy i obce. LL
Fotogalerie na rajce.net

Vytvořeno: 27. 09. 2017 autor: LL