Dnes je pondělí 15. 10., svátek má Tereza, zítra Havel

AKTUALITY:

Strašidelná knihovna

V pátek 24.11. 2017 5.třída byla navštívit halenkovickou knihovnu. Přišli jsme tam a nečekali jsme, že teta Pavlínka bude oblečená za čarodějnici. Měli jsme téma Svět čar a kouzel.
Povídali jsme si o Dívce na koštěti a o Harry Potterovi a kamenu mudrců. Potom jsme si četli krátké texty o Dívce na koštěti a Harry Potterovi. Moc nás to bavilo.
Šli jsme se také podívat do nové knihovny. Byly tam vystavené obrazy od pana Josefa Poláška. Ty obrazy byly velmi pěkné a některé z nich vypadaly jako živé. Podívali jsme se na kousek Dívky na koštěti a Harry Pottera a kámen mudrců na promítacím plátně a teta Pavlínka nám ukázala, jak bude vypadat nová knihovna. Všichni jsme se podepsali do dvou knih: jedna pro pana Poláška a druhá pro obec Halenkovice.
A pak už jsme museli jít do školy. Poděkovali jsme tetě Pavlínce za krásný zážitek.

Nikola Vycudilíková a Karolína Kašná - žákyně 5.třídy
Vytvořeno: 04. 12. 2017 autor: LL