Dnes je pondělí 15. 10., svátek má Tereza, zítra Havel

AKTUALITY:

„Vánoční řemesla, zdobení perníčků a návštěva Muzea v Napajedlích“

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 se žáci 4. třídy jeli podívat do DDM Matýsek Napajedla na tradiční vánoční řemesla. Vyzkoušeli si zdobení perníčků a také měli možnost zakoupit si nejrůznější vánoční dekorace, svíčky, keramiku, perníčky či další drobnosti pro své nejbližší.

V Muzeu Napajedla viděli expozici „Příběh města", která zachycuje proměny osídlení Napajedel od pravěku až po založení moderního baťovského satelitu.

Poté následovala prohlídka připravované výstavy „Naše Vánoce". Žáci tak měli možnost podívat se, jak taková výstava vzniká a kolik práce je nutno vynaložit k tomu, aby byly domácí i zahraniční betlémy připraveny včas pro zpřístupnění všem zájemcům, kteří do muzea přijdou.

A úplně na závěr nechyběla také hra, relaxace a odpočinek. Kde? Přece v „Expozici hraček". Zde jsou k vidění různé nafukovací hračky. Děti je použily při velkoprostorové hře „Člověče, nezlob se!".

Marta Skýpalová

Vytvořeno: 07. 12. 2017 autor: pb