Dnes je úterý 16. 10., svátek má Havel, zítra Hedvika

AKTUALITY:

Lyžařský kurz

Letošní lyžařský kurz žáků 7.a 8.ročníku se uskutečnil 22.-26.1.2018 v Penzionu Lúka ve Velkých Karlovicích.

Fotogalerie zde

Lyžák 2018
Dne 22. ledna jsme se společně žáci sedmé a osmé třídy sešli u školy, kde jsme měli přistavený autobus, do kterého jsme naložili naše lyže a objemné kufry. Poté jsme vyrazili směrem do Velkých Karlovic, kde nás přivítalo krásné počasí.
Ubytovali jsme se v krásné dřevěné chaloupce (penzion Lúka),než jsme si stihli vybalit kufry, už jsme stáli před penzionem a s radostí jsme si pomáhali v obouvání lyžáků a lyží. Netrpělivě jsme čekali na příchod učitelů, když přišli nic nám nebránilo rozjet se na sjezdovku, která nebyla zrovna upravená, ale přesto jsme to zvládli.Když jsme se vrátili z tříhodinového lyžování, byli jsme tak unavení, že jsme si museli na chvíli odpočinout.
Po třech dnech lyžování nebylo poznat, kdo je začátečník a kdo je pokročilý, protože jsme byli tak šikovní. Každý večer byl velmi zábavný, díky hrám, které jsme s radostí hráli. Poslední lyžování bylo velmi smutné, právě proto, že bylo to poslední. V autobuse jsme říkali, že nechceme aby to skončilo. Lyžařskz kurz se nám velmi líbil.
Děkujeme: Panu učitelovi Lízalovi, paní učitelce Kozumplíkové a Tělupilové za krásný a zábavou naplněný kurz.
Napsala: Vendula Pavelková a Nikol Vojáčková
Vytvořeno: 29. 01. 2018 autor: LL