Dnes je pondělí 15. 10., svátek má Tereza, zítra Havel

AKTUALITY:

„Dobrodružná výprava do druhohor“ – školní výlet žáků 4. tř.

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se čtvrťáci vydali na dobrodružnou výpravu do druhohor. Ráno před odjezdem jsem měla trochu obavy, aby nám vyšlo počasí. To nás ale mile překvapilo. Deštníky a pláštěnky jsme nepotřebovali a tropická vedra také nepřišla. Na programu byla prohlídka malé zoologické zahrady ve Vyškově. Do DinoParku a zpět nás dovezl silniční vláček Dino Expres. A co vše nás čekalo? Nepoznaný svět dinosaurů, lesopark, desítky modelů v životních velikostech, 4D kino, strach, překvapení, ječení a pak smích, průvodci Fino Dino a Dina Mina, nové poznatky o historii naší planety Země, svačina, řízky od maminek, zmrzlina, hranolky, ledová tříšť, DinoShop a nákup suvenýrů, útrata dalších peněz, paleontologické hřiště a seznámení se s prací paleontologů, vykopávky, kostry, písek v teniskách, dětské hřiště, prolézačky, skluzavky, zábava, hledání a lovení drobných mincí v potoce, hra na schovávanou (naštěstí se všichni našli a nikdo se neztratil), fotografování s kamarády a také blahopřání k narozeninám jednomu ze spolužáků, nákup velbloudi, kačeny, pštrosi, krmení některých zvířat, další obchod se suvenýry, opět jídlo, únava, spánek v autobuse, zpěv písniček a konečně…….i návrat domů. TAK POKUD TO NA ZÁVĚR SHRNU ……… NA JEDEN DEN TOHO BYLO OPRAVDU HODNĚ. NEMYSLÍTE?
Vytvořeno: 14. 06. 2018 autor: marta
Content Management Powered by CuteNews