Dnes je pondělí 15. 10., svátek má Tereza, zítra Havel

AKTUALITY:

Plavecká soutěž Stříbrný věnec

21. 6. 2018 se šest třeťáků z naší školy, kteří byli nominovaní v povinném plaveckém výcviku, zúčastnili v Lázních Zlín plavecké soutěže Stříbrný věnec.
Této soutěže se zúčastnilo 23 mimo-zlínských škol a v každém plaveckém stylu (znak, prsa, kraul) soutěžilo 20-24 žáků. Konkurence byla veliká, ale naši žáci se nenechali odradit. Plavali ze všech sil, dva z nich se dokonce dostali do finále a vybojovali skvělá místa. Plavali nejen sami za sebe, ale i ve štafetě a takto krásně to dopadlo:
kraul: Juřenová Ludmila (14. místo) a Flašar Jiří (11. místo).
znak: Baránková Jana (11. místo) a Musil Jiří (8. místo)
prsa: Musil Ondřej (6. místo) a Mrázková Petra (1. místo)
Chlapci se ve štafetě umístili na 7. místě a děvčata se ve štafetě umístila na 6. místě – obě družstva z celkového počtu 12 štafet. A naše škola získala celkově 4. místo z 23 škol, což je super.
Všichni jsme z jejich úspěchu měli velkou radost a po ukončení závodu jsme šli „slavit“ do cukrárny. Chtěla bych jim poděkovat za velkou snahu, úsilí a bojovnost. Patří jim velikánská pochvala.
Eva Sattková
Vytvořeno: 25. 06. 2018 autor: LL