Dnes je pondělí 15. 10., svátek má Tereza, zítra Havel

AKTUALITY:

Exkurze – Kamenolom Žlutava

Protože žáci 5. ročníku probírají v současné době v předmětu „Člověk a jeho svět" nerosty a horniny, vydali se ve čtvrtek 27. září po velké přestávce na exkurzi do nedaleké společnosti Kamenolom Žlutava. Zde nás přivítal  závodní lomu a zároveň i prokurista společnosti pan Ing. Petr Mišurec.  Měl pro děti připraveno malé občerstvení (tímto ještě jednou děkujeme), stručně představil firmu, řekl, čím se firma zabývá, co se zde těží a upravuje a následně nám vše ukázal i v „terénu".  Někteří žáci mysleli na své blízké, proto si nasbírali plno „suvenýrů" do svých baťůžků.  Počasí bylo nádherné a ideální na procházku. Pro někoho se zdála býti opravdu dlouhá, ale nedá se nic dělat, je nutné se „hýbat" a dělat i něco pro své zdraví.
Fotky na rajce.net
Vytvořeno: 30. 09. 2018 autor: LL