Dnes je pondělí 19. 11., svátek má Alžběta, zítra Nikola

AKTUALITY:

Legendární outdoorovka „O partyzánský samopal“

V pátek 26. října 2018 se naše škola po dvou letech opět zúčastnila tradičního závodu čtyřčlenných hlídek složených ze dvou chlapců a dvou dívek 6. – 9. ročníku, který proběhl v  Ostrožské Lhotě. Soutěž odstartovala v 10:00 hodin, délka tratě byla 5,8 km v terénu.
Na trati žáci plnili různé disciplíny. Čekala je např. střelba ze vzduchovky, orientace v terénu, mapověda, zdravověda, hod na cíl, zdolávání vodních překážek a jiné.
Závodu se účastnilo 36 hlídek. Naši školu reprezentovali Aneta Nádvorníková, Vendula Horková, Štěpán Palla a Tomáš Černoch. Žáci obsadili krásné 4. místo, od stupňů vítězů je dělilo pouhých 11 vteřin.
Poděkování patří panu učiteli Jiřímu Veselému, který žáky na soutěž připravil a doprovodil je do Ostrožské Lhoty.(Idesová)
Vytvořeno: 03. 11. 2018 autor: LL
Content Management Powered by CuteNews